Nerede?

Zoom Online

Ne Zaman?

Salı, 19:00-21:00

yoga

Bu kurs, Şivananda Yoga stilinde orta/ileri seviye pozlar ile fiziksel, enerjisel gelişimle birlikte zihinsel yaklaşım anlamında da daha ileri seviye derslerdir. Temel sekansın üzerine varyasyonlar ve Pranayama (Nefes Teknikleri) ile Yoga'nın bir yaşam biçimi olarak kişinin hayatına Doğru Egzersiz (Asana), Doğru (Nefes), Doğru Gevşeme, Doğru Beslenme ve Olumlu Düşünme ve Meditasyon temelleri ile nasıl yerleştirebileceği üzerine temellenir.

DERS İÇERİK
90 dak Şivananda stili Orta-İleri Seviye Asana Uygulaması; 30 dak Pranayama & Meditasyondan oluşur. 
 

2 saatlik Pratik derslerde: -Surya Namaskar (Güneş'e Selam) -Şivananda Yoga 12 Temel Poz -Arındırıcı Nefes Tekniği (Kapalabhati) -Dengeleyici Nefes Tekniği (Anuloma Viloma) -Gevşeme Teknikleri -Meditasyon'a Giriş üzerinden ayrıntılı olarak incelenir ve temeller detaylı olarak aktarılır.

Şivananda Stilinde Hatha Yoga Başlangıç Kursu zorunlu olmamakla birlikte öncesinde almış olmak önerilir. 

Dersler her canlı uygulamadan sonra sabit bir googledrive dosyasında kaydedilerek paylasılacak böylece herkes her zaman 12 dersin hepsine erişim ve indirme hakkına sahip oluyor olacaktır. Ancak bunun için bir gmail hesabı ile kayıt olmanız gerekmektedir.


TARİH
14 Eylül-30 Kasım arası her Salı, 19.00-21.00
 
KAYIT
Kayıt için bir gmail hesabı ile formu doldurmanızı rica ederiz. Daha sonra ödeme bilgileri ve Zoom detayları mail ile iletilecektir.
 

ÜCRET

3 Aylık (12 ders için): 465 tl (%18 Kdv dahildir)

Maddi zorluk varsa bölerek ödenebilir ancak 3 aylık tam katılım ve sabit ücret gereklidir.