Nerede?

Online / Yüz yüze

Ne Zaman?

Salı, 19:00-21:00

yoga

Bu kurs, Şivananda Yoga stilinde ileri seviye pozlar ile fiziksel, enerjisel gelişimle birlikte zihinsel yaklaşım anlamında da daha ileri seviye derslerdir. Temel sekansın üzerine varyasyonlar ve Pranayama (Nefes Teknikleri) ile Yoga'nın bir yaşam biçimi olarak kişinin hayatına Doğru Egzersiz (Asana), Doğru (Nefes), Doğru Gevşeme, Doğru Beslenme ve Olumlu Düşünme ve Meditasyon temelleri ile nasıl yerleştirebileceği üzerine temellenir.

DERS İÇERİK
90 dak Şivananda stili İleri Seviye Asana Uygulaması; 30 dak Pranayama & Meditasyondan oluşur. 
 

2 saatlik Pratik derslerde: -Surya Namaskar (Güneş'e Selam) -Asana'lar -Arındırıcı Nefes Tekniği (Kapalabhati) -Dengeleyici Nefes Tekniği (Anuloma Viloma) Bandha & Mudra uygulamaları gerçekleşir.

Dersler her canlı uygulamadan sonra sabit bir googledrive dosyasında kaydedilerek paylasılacak böylece herkes her zaman tüm derslerin tamamına erişim ve indirme hakkına sahip  olacaktır. Ancak bunun için bir gmail hesabı ile kayıt olmanız gerekmektedir.

Dileyenler Mudanya'da Damla Dönmez'in Yoga stüdyosunda canlı olarak derslere katılabilir. Ancak aynı zamanda tercih edenler için Online Zoom üzerinden de katılıma açıktır.

TARİH
20 Eylül-8 Kasım her Salı, 19.00-21.00 
 
 
ÜCRET

 Aylık 4 ders için Online katılım: 400TL (%18 Kdv dahildir)

Aylık 4 ders için Mudanya stüdyoda katılım: 650TL + %18 kdv 

(Min 5 kişi ile canlı katılım için stüdyo açılacaktır)

 

2 Aylık Peşin Ödeme Online: 700 TL (%18 kdv dahildir)

2 Aylık Peşin Ödeme  Mudanya stüdyoda katılım: 1200 TL + %18 kdv

 

Kayıt için lütfen formu doldurunuz

https://forms.gle/7KnRYig4mjbpqLV57

Sorularınız için: damlagayatri@gmail.com