Nerede?

Online / Yüz yüze

Ne Zaman?

26 Eylül Pazartesi // 19.30-21.00

yoga

Bu kurs, Şivananda Yoga stilinde orta seviye pozlar ile fiziksel, enerjisel gelişimi hedefler. Temel sekansta köklenmeyi ve derinleşme yolunu izlerken, zaman içerisinde varyasyonlar ile beden bağ doku, koordinasyon ve zihinsel odaklanmada gelişim amaçlanır.  Pranayama (Nefes Teknikleri) ile Yoga'nın bir yaşam biçimi olarak kişinin hayatına Doğru Egzersiz (Asana), Doğru (Nefes), Doğru Gevşeme, Doğru Beslenme ve Olumlu Düşünme ve Meditasyon temelleri ile nasıl yerleştirebileceği üzerine temellenir.

DERS İÇERİK
90 dak Şivananda stili Temel/Orta seviye Asana Uygulaması ve zaman içerisinde Pranayama (Nefes Çalışmalarının) eklenmesinden oluşur.
 

90 dakikalık Pratik derslerde: Surya Namaskar (Güneş'e Selam) -Asana'lar -Arındırıcı Nefes Tekniği (Kapalabhati) -Dengeleyici Nefes Tekniği (Anuloma Viloma) Orta seviye asana uygulamaları gerçekleşir.

Dersler her canlı uygulamadan sonra sabit bir googledrive dosyasında kaydedilerek paylasılacak böylece herkes her zaman 4 dersin hepsine kayıtları ile erişim ve indirme hakkına sahip olacaktır. Ancak bunun için bir gmail hesabı ile kayıt olmanız gerekmektedir.

Dileyenler Mudanya'da Damla Dönmez'in Yoga stüdyosunda canlı olarak da katılabilir. Ancak tercih edenler için Online katılım opsiyonu açıktır.

TARİH
26 Eylül itibariyle her Pazartesi, 19.30-21.00 
 
 
ÜCRET

 Aylık 4 ders için Online katılım: 400TL (%18 Kdv dahildir)

Aylık 4 ders için Mudanya stüdyoda katılım: 650TL + %18 kdv 

(Min 5 kişi ile canlı katılım için stüdyo açılacaktır)

2 Aylık Peşin Ödeme Online: 700 TL (%18 kdv dahildir)

2 Aylık Peşin Ödeme  Mudanya stüdyoda katılım: 1200 TL + %18 kdv

 

Kayıt için lütfen formu doldurunuz. Ödeme bilgileri ve detaylar mail ile paylaşılacaktır. Lütfen spam dahil posta kutularınızı kontrol ediniz.

https://forms.gle/BeJFDkSaywgvvyKDA

Sorularınız için: damlagayatri@gmail.com